NEST BANK PROMOCJA

NEST BANK PROMOCJA

Nest Bank nie czeka na Mikołaja – sam rozdaje prezenty. W najnowszej promocji „Coraz bliżej święta” można otrzymać kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 200 zł.

Z okazji można skorzystać do 17 listopada 2017 roku. Jednak łączna ilość bonów do rozdania, wynosi 1000 i jeśli limit zostanie osiągnięty wcześniej, akcja zostanie zakończona przed terminem. W takim przypadku, strona z promocją zostanie automatycznie wyłączona.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, zamieszkujące terytorium RP, które nie posiadały konta osobistego w Nest Banku w ciągu ostatnich 2 lat.

Warunek ten nie dotyczy innych produktów banku i jeśli korzystałeś np. z lokaty czy rachunku firmowego, możesz wziąć udział w aktualnej promocji.

Nest Bank Promocja – jak zdobyć 200 złotowy bon?

  • W pierwszej kolejności, należy złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta na tej stronie promocji.
  • Następnie należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.
  • Ostatnim warunkiem, jest zapewnienie przelewu na nowo otwarte konto w wysokości min. 2.000 zł. Z jakiego tytułu może pochodzić wpływ?:
  • wynagrodzenie za pracę
  • otrzymywanie świadczenia emerytalnego lub rentowego
  • z tytułu otrzymywanego stypendium wyższej uczelni
  • z tytułu otrzymywanego świadczenia 500+

Kurier dostarczy nagrodę najpóźniej do 15 grudnia 2017 roku. Jeżeli chcesz otrzymać bon, nie możesz do tego czasu zamknąć konta ani odwoływać zgód na marketing banku.

Termin ważności bonu, to 18 październik 2018 roku. Karta nie podlega wymianie na jej równowartość w gotówce. Z bonu można korzystać wiele razy – aż do momentu wyczerpania na nim wszystkich środków.

Nest Konto – charakterystyka

Rachunek charakteryzuje się brakiem opłat za podstawowe usługi, co w dzisiejszych realiach należy do rzadkości. Klient nie zapłaci nic za prowadzenie ROR-u, wydanie i korzystanie z karty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, zwykłe przelewy przez internet, polecenie zapłaty i zlecenia stałe.

Poza tym, bank udostępnia m.in. nowoczesną aplikację mobilną z funkcją komend głosowych, płatności smartfonem w technologii HCE – Android Pay, lokatę z oprocentowaniem na poziomie 4% i konto oszczędnościowe – 2,25%.

Takie parametry, czynią z tego produktu praktycznie darmowe konto bankowe. Nie może zatem dziwić fakt, że rachunek Nest Banku, zajmuje 1 miejsce w naszym rankingu.

 

Zarabianie na bankach

 

Ocena internautów
[Ogółem: 2 Średnio: 5]