150 ZŁ OD MILLENNIUM BANK

150 ZŁ OD MILLENNIUM BANK W NAJNOWSZEJ PROMOCJI

Ruszyła kolejna akcja promocyjna – „Zyskaj 150 zł” z Bankiem Millennium i Goodie”, w której klienci mogą zyskać sporą nagrodę pieniężną. Akcja zakończy się 20 grudnia 2017 roku. Organizator dysponuje nieograniczoną pulą nagród.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja skierowana jest do osób, które po 1 kwietnia 2015 roku, nie posiadały rachunku osobistego lub innego produktu w Millennium Banku. Warunek obowiązuje również współwłaścicieli oraz pełnomocników posiadacza konta. 

150 zł od Millennium Bank – jak zdobyć premię?

  • W pierwszej kolejności, należy najpóźniej do 20 grudnia 2017 roku, złożyć wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student. Specjalny formularz, znajduje się na tej stronie promocji. Podczas jego wypełniania, należy zaakceptować wszystkie zgody marketingowe banku.
  • Następnie, do 31 grudnia 2017 roku, należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta osobistego wraz z karta płatniczą, zainstalować aplikację mobilną Goodie i założyć w niej bezpłatne konto użytkownika.
  • Ostatnim wymogiem jest zapewnienie w styczniu i w lutym 2018 r. wpływu na rachunek w kwocie min. 1 tys. zł oraz dokonanie minimum jednej płatności kartą (lub BLIK-iem) na dowolną kwotę.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu przez klienta warunków promocji, bank przekaże na jego konto 150 zł premii. Bonus będzie mieć formę przelewu pieniężnego i będzie można swobodnie nim dysponować. To duży plus tej oferty, ponieważ zazwyczaj w takich akcjach, nagrodami są bony i vouchery, które można zrealizować tylko w określonych punktach.

Aby jednak otrzymać 150-złotową premię, nie możesz wypowiedzieć bankowi umowy o rachunek ani odinstalować aplikacji Goodie do 14 marca 2018 roku. Z tą datą kończy się bowiem cała promocja.

Warto jeszcze dodać, że nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Co to jest Goodie?

Jest to nowoczesna i darmowa aplikacja mobilna (także w wersji www), która umożliwia otrzymanie rabatów, zniżek i kuponów. Wystarczy ściągnąć ją na telefon, zainstalować, założyć bezpłatne konto użytkownika i podać swoją aktualną lokalizację. Aplikacja automatycznie wyszuka wszystkie punty w Twoim pobliżu, w których można otrzymać zniżki na zakupy.

Dokładną analizę Konta 360° Millennium Bank, można znaleźć na stronie, na której prezentujemy aktualny ranking najlepszych kont osobistych.

 

Zarabianie na bankach

 

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]