PROMOCJA BZ WBK

PROMOCJA BZ WBK – POWERBANK ZA 3 TRANSAKCJE ZBLIŻENIOWE

Osoby lubiące płacić zbliżeniowo smartfonem, mogą zacierać ręce. Dla klientów posiadających kartę Visa-Mobile, BZ WBK przygotował promocję „Zyskaj moc z kartą mobilną Visa” w której można zdobyć powerbank o pojemności 4000 mAh.

Z okazji można skorzystać do 31 stycznia 2018 roku. Aczkolwiek organizator przygotował pulę 1000 nagród i jeśli wszystkie zostaną rozdane przed wygaśnięciem promocji, ta zakończy się przed planowanym terminem.

Kto może wziąć udział w akcji promocyjnej?

Oferta skierowana jest do osób, które posiadają kartę Visa-Mobile (kredytową lub debetową) i spełnią wymogi promocji.

Promocja BZ WBK – jak zdobyć powerbank?

  • Należy wypełnić i wysłać specjalny formularz, który jest dostępny na tej stronie. Wniosek wymaga zaakceptowania regulaminu oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych.
  • W każdym z miesięcy: listopad ’17, grudzień ’17 i styczeń ’18, należy wykonać przynajmniej jedną transakcję tą samą kartą Visa-Mobile.

Uczestnicy (pierwsze tysiąc osób), którzy spełnią warunki promocji, otrzymają powerbanka do 20 lutego 2018 roku. Nagrodę na adres podany w formularzu rejestracyjnym, dostarczy kurier.

Co to jest Visa-Mobile?

Jest to wirtualna karta, którą – poprzez aplikację BZWBK24 – możemy dokonywać płatności zbliżeniowych smartfonem. Aby móc z niej korzystać, konieczne jest posiadanie telefonu z Androidem w wersji min. 4.4, obsługującego technologię NFC.

Przed wykonaniem płatności, należy włączyć w smartfonie funkcję NFC, odblokować ekran i zbliżyć urządzenie do terminala. Podczas dokonywania transakcji, aplikacja mobilna BZWBK24 nie musi być uruchomiona.

W przypadku gdy suma płatności będzie przekraczać 50 zł, konieczne będzie autoryzowanie transakcji kodem PIN (ustawiamy go w aplikacji).

Chcę skorzystać z promocji, ale nie posiadam wirtualnego „plastiku” Visa-Mobile

Kartę można bardzo szybko zamówić i uruchomić. Aby to zrobić, należy wykonać następujące czynności:

  • Włączamy aplikację BZWBK24 mobile i wybieramy opcję Płać zbliżeniowo.
  • Postępujemy zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie naszego smartfona.
  • Wybieramy typ karty, zawieramy z bankiem umowę o jej wydanie oraz przypisujemy ją do odpowiedniego rachunku.

Bank nie pobiera opłat za wydanie i użytkowanie karty (dotyczy zarówno karty debetowej jak i kredytowej). Pozostałe prowizje można znaleźć w tej tabeli.

Nie posiadasz rachunku osobistego w Banku Zachodnim WBK? Sprawdź jego nową ofertę – Konto Jakie Chcę, które umożliwia klientowi personalizację poszczególnych usług.

 

Zarabianie na bankach

 

 

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]