PROMOCJA BLIK

PROMOCJA BLIK

Kolejna promocja skierowana do osób płacących BLIK-iem. Tym razem Polski Standard Płatności wraz z najpopularniejszym portalem aukcyjnym w Polsce – Allegro, uruchomiły akcję „Radość od pierwszego BLIKA”. Za dokonanie płatności telefonem na min. 50 zł, można otrzymać kupon rabatowy o wartości 20 zł.

Z okazji można skorzystać tylko do końca listopada 2017 roku. Jednak organizatorzy zastrzegają, że jeżeli przed tym terminem, zostanie rozdana pula 84 tys. nagród, promocja zostanie zakończona wcześniej.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby posiadające aktywne konto na Allegro (zarówno sprzedający jak i kupujący), które wcześniej nigdy nie dokonały płatności BLIK-iem w tym serwisie.

Promocja BLIK – jak zdobyć 20-złotowy bon?

  • Należy dokonać zakupu na Allegro o wartości min. 50 zł (koszty wysyłki nie wliczają się w wymaganą sumę zakupu) i za transakcję zapłacić przy pomocy BLIK-a.
  • Aby otrzymać nagrodę, należy wyrazić zgody marketingowe serwisu oraz zaakceptować jego politykę prywatności.

Przekazanie i realizacja nagrody

Uczestnik promocji otrzyma nagrodę w ciągu 48 godzin od momentu w którym spełni warunki promocji. Bon będzie dostępny w ustawieniach konta. Stosowna informacja będzie również przekazana w wiadomości wysłanej na skrzynkę e-mailową. Serwis Allegro przypomni Ci także o bonusie przy okazji płacenia za kolejne zakupy.

Czas ważności bonu to 14 dni. Można go wykorzystać tylko podczas jednych zakupów, płacąc za nie poprzez PayU lub Przelewy 24 (minimalna kwota zakupu to 50 zł – bez kosztów wysyłki). Bonu nie można wymienić na jego równowartość w gotówce ani na kartę podarunkową Allegro.

BLIK – jakie banki?

Które instytucje bankowe wdrożyły technologię płatności BLIK i oferują tę usługę swoim klientom? Alior Bank (m.in. Konto Jakże Osobiste), Bank Millennium, Bank Zachodni WBK (m.in. Konto Jakie Chcę), Getin Bank (m.in. Konto Proste Zasady), ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP/Inteligo (m.in. Konto Za Zero, Konto bez Granic, Inteligo), T-Mobile Usługi Bankowe (m.in. Konto Freemium).

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego sposobu płatności? Zapoznaj się z artykułem – BLIK.

 

Zarabianie na bankach

 

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]