mBANK PROMOCJA

mBANK PROMOCJA

Najnowsza odsłona promocji mBanku i jego sztandarowego produktu – eKonta osobistego.

W tej edycji akcji bonusowej można zyskać do 200 zł premii pieniężnej oraz podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje Cele – 1,8%.

Kto może skorzystać z promocji mBanku?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które ukończyły 18 r. życia, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkujące na terytorium Polski, posiadające polskie obywatelstwo.

Warunkiem dodatkowym jest również to, aby taka osoba po 1 stycznia 2017 r. nie posiadała (i nie była współposiadaczem) w mBanku rachunku osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

mBank promocja – co można zyskać?

W aktualnej promocji mBanku można zdobyć premię pieniężną do 200 zł.

Dodatkowym bonusem jest także podwyższone oprocentowanie 1,8% na bezpłatnie prowadzonym koncie oszczędnościowym Moje Cele.

Jak zdobyć 200-złotową premię?

  • Najpóźniej do 31 maja 2021 roku na stronie promocyjnej złóż wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą płatniczą (+ opcjonalnie konta oszczędnościowego Moje Cele).
  • Uzupełnij wymagane dane i zaakceptuj regulamin.
  • Podpisz umowę o konto i kartę (w obecności kuriera, w placówce banku lub na selfie).
  • Aby otrzymać 50 zł bonusu:
  • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1 tys.  zł,
  • w miesiącu, w którym otworzysz konto i/lub w kolejnym miesiącu wykonaj min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub Blikiem na dowolną kwotę.
  • Aby otrzymać kolejne 150 zł premii (3 x 50 zł) spełnij te same warunki w każdym 3 kolejnych miesięcy.

PRZYKŁAD: Jeżeli otworzysz konto np. 22 kwietnia, zapewnij wpływ na konto do 29 kwietnia i wykonaj transakcje do końca maja.

Wpływ na konto i wymagane transakcje musisz spełnić również w czerwcu, lipcu i sierpniu 2021.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

100-złotową premię otrzymasz do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji. Premie są zwolnione z opodatkowania.

Dodatkowym bonusem jest promocyjne oprocentowanie 1,8% na rachunku oszczędnościowym Moje Cele. Będzie obowiązywać (przez 3 miesiące) od dnia w którym założysz konto.

Warunkiem naliczania podwyższonego oprocentowania jest to, żeby na koniec danego miesiąca suma wpłat na konto była większa od sumy wypłat o min. 100 zł

mBank promocja – kiedy otrzymasz nagrody?

Organizator promocji przekaże Ci premię do końca miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji.

eKONTO OSOBISTE ORAZ RACHUNEK OSZCZĘDNOŚCIOWY MOJE CELE

mBANK

eKonto osobiste jest bezpłatne w prowadzeniu. Darmowe jest również wydanie karty wielowalutowej MasterCard Debit PayPass / Visa Electron payWave. Bank nie nalicza także opłat za przelewy zwykłe przez Internet oraz zlecenia stałe.

Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo, jeżeli wypłacana kwota wynosi przynajmniej 100 zł (w przeciwnym wypadku 2,50 zł).

Rachunek osobisty mBanku zajmuje aktualnie 1 miejsce w naszym rankingu, w którym wybieramy najlepsze konto bez opłat. Tam można znaleźć szczegółową analizę eKonta.

Konto oszczędnościowe Moje Cele jest przeznaczone do automatycznego odkładania niewielkich kwot. Podobnie jak rachunek osobisty, jest prowadzone bezpłatnie. 

Jeśli uda Ci się spełnić warunki aktualnej promocji mBanku, będziesz mógł liczyć na podwyższone oprocentowanie (1,8%).

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać od dnia założenia konta przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe.