EKONTO M

eKONTO m – mBANK

mBank postanowił połączyć wszystkie atuty Izzy Konta oraz eKonta dla Młodych (oba produkty są już niedostępne w ofercie banku). I stworzył rachunek młodzieżowy – eKonto m.

To, co charakteryzuje tę ofertę, to zmieniające się parametry konta, które dopasowują się do wieku jego właściciela. Propozycja skierowana do osób od 13 roku życia. A jeśli założysz rachunek przed ukończeniem 24 lat – możesz korzystać z niego jak długo chcesz.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zaprojektowania własnego wizerunku karty płatniczej. Visa Me posiada funkcje płatności zbliżeniowych, internetowych, cashback i umożliwia otrzymanie rabatów za zakupy w wybranych sklepach.

eKonto m - karta Visa Me - zaprojektuj własny wzór

Bank udostępnia klientowi aplikację mobilną, możliwość płatności BLIK, program mOKAZJE (tańsze zakupy u partnerów mBanku), mNawigacje (aplikacja do efektywnego zarządzania budżetem), usługę mTransfer (szybkie płatności za zakupy internetowe).

Poszczególne parametry konta są zróżnicowane i zależą od wieku klienta. Poniżej prezentujemy szczegóły opłat związanych z korzystaniem z konta, karty i operacji bankowych.

mBank – eKonto m – opłaty i parametry

13-20 lat 21-24 lata 25 i więcej
Otwarcie konta 0 zł 0 zł 0 zł
Miesięczna opłata za prowadzenie konta 0 zł 0 zł 5 zł – można uniknąć, jeżeli na rachunek będzie wpływać min. 1 tys. zł.
Oprocentowanie 0,7% brak brak
Wydanie oraz odnowienie karty 0 zł 0 zł 0 zł
Miesięczna opłata za korzystanie z karty płatniczej 0 zł 4 zł – można uniknąć, wykonując kartą  min. 5 transakcji 4 zł – można uniknąć, wykonując kartą  min. 5 transakcji
Wypłata z bankomatów w Polsce 0 zł (bezwarunkowo) 0 zł dla wypłat powyżej 50 zł

jeśli podejmowana kwota jest niższa – 1,30 zł

0 zł dla wypłat powyżej 100 zł

jeśli podejmowana kwota jest niższa – 1,30 zł

Wypłata z bankomatów za granicą 10 zł + 5,9% za transakcję kartą Visa 10 zł + 5,9% za transakcję kartą Visa 0 zł + 5,9% za transakcję kartą Visa
Wpłatomaty 0 zł 0 zł 0 zł
Standardowy przelew Elixir 0 zł 0 zł 0 zł
Przelew natychmiastowy 5 zł 5 zł 5 zł
Przelew europejski 5 zł 5 zł 5 zł
Zlecenie stałe 0 zł 0 zł 0 zł
Polecenie zapłaty 2 zł mies. abonamentu na usługę 0 zł 0 zł
Wpłata/wypłata gotówki w oddziale banku 9 zł 0 zł 0 zł
13-20 lat 21-24 lata 25 i więcej

Wniosek o otwarcie konta w promocji możesz złożyć za pośrednictwem tej strony mBank.

Może Cię jeszcze zainteresować – ranking kont dla młodych

Ocena internautów
[Ogółem: 7 Średnio: 4.6]