EKONTO M

eKONTO m – mBANK

INFORMACJA
18 lutego 2019 r. produkt został wycofany z oferty banku.

mBank postanowił połączyć wszystkie atuty Izzy Konta oraz eKonta dla Młodych (oba produkty są już niedostępne w ofercie banku). I stworzył rachunek młodzieżowy – eKonto m.

To, co charakteryzuje tę ofertę, to zmieniające się parametry konta, które dopasowują się do wieku jego właściciela. Propozycja skierowana do osób od 13 roku życia. A jeśli założysz rachunek przed ukończeniem 24 lat – możesz korzystać z niego jak długo chcesz.

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zaprojektowania własnego wizerunku karty płatniczej. Visa Me posiada funkcje płatności zbliżeniowych, internetowych, cashback i umożliwia otrzymanie rabatów za zakupy w wybranych sklepach.

Bank udostępnia klientowi aplikację mobilną, możliwość płatności BLIK, program mOKAZJE (tańsze zakupy u partnerów mBanku), mNawigacje (aplikacja do efektywnego zarządzania budżetem), usługę mTransfer (szybkie płatności za zakupy internetowe).

Poszczególne parametry konta są zróżnicowane i zależą od wieku klienta. Poniżej prezentujemy szczegóły opłat związanych z korzystaniem z konta, karty i operacji bankowych.

Może Cię jeszcze zainteresować – ranking kont dla młodych

Ocena internautów
[Ogółem: 7 Średnio: 4.6]