BZWBK PROMOCJA

BZ WBK PROMOCJA

Promocja Banku BZ WBK, w której można zyskać kartę podarunkową o wartości 30 zł na zakupy w sieci sklepów Żabka i Freshmarket.

Zakończenie akcji „Bon 30 zł na zakupy z kartą BZ WBK w Android Pay” – 31 grudnia 2017 roku. Jeżeli jednak wcześniej wyczerpie się pula 27 tysięcy nagród, promocja zostanie zakończona przed terminem.

BZWBK Promocja – kto może wziąć w niej udział?

Uczestnikiem akcji mogą zostać osoby zamieszkujące terytorium Polski, które ukończyły 13 rok życia. Młodsze osoby również mogą wziąć udział w promocji, ale tylko w przypadku, gdy opiekun prawny wyrazi na to zgodę.

Aby móc spełnić warunki promocji, należy posiadać telefon komórkowy z wbudowanym modułem NFC oraz systemem Android w wersji min. 4.4.

Jak zdobyć 30-złotowy bon?

  • Włącz aplikację mobilną BZ WBK – Android Pay. Po uruchomieniu apki, powinieneś otrzymać zaproszenie do promocji, które należy zaakceptować. Gdyby zdarzyło się tak, że zaproszenie nie zostanie wygenerowane automatycznie, należy przejść do menu i w polu „wpisz kod promocyjny” – wpisać „BZWBK30„.
  • Następnie w ciągu 28 dni od momentu przystąpienia do promocji, należy wykonać minimum 5 płatności Android Pay. Bank nie precyzuje tutaj minimalnej kwoty transakcji, więc mogą być to operacje na dowolne kwoty.

Wykonując kolejne transakcje, należy zachować pomiędzy nimi min. 5-minutowe odstępy.

Przekazanie i realizacja karty podarunkowej

Karta podarunkowa o wartości 30 zł, pojawi się w Twojej aplikacji po spełnieniu wyżej opisanych warunków.

Przed realizacją bonu, należy zawiadomić obsługę sklepu o chęci użycia takiej formy płatności a następnie okazać kod kreskowy w aplikacji.

Kartę można zrealizować do 31 stycznia 2018 roku i można z niej skorzystać tylko podczas jednych zakupów. Oznacza to, że jeżeli nie wykorzystamy całej wartości bonu, reszta środków przepadnie. Warto zatem pomyśleć o zakupach, których koszt będzie przekraczać wartość bonu i resztę dopłacić np. gotówką.

W promocji można płacić wszystkimi kartami BZ WBK, które są podpięte do Android Pay.

Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji, ale nie jesteś klientem Banku Zachodniego WBK, rozważ otwarcie np. rachunku osobistego Konto Jakie Chcę.

Szczegóły promocji zostały opisane w regulaminie.

 

Zarabianie na bankach

Ocena internautów
[Ogółem: 1 Średnio: 5]